WAŻNE KOMUNIKATY

KOMUNIKAT 13

Szanowni Państwo!
Jeśli złożyliście Państwo wniosek o dofinansowanie do sprzętu komputerowego w ramach programu "Granty PPGR" proszę o zapoznanie się z dokumentami umieszczonymi w załączniku.
Termin na złożenie koniecznych dokumentów jest nieodległy, więc wskazany jest pośpiech.

Marek Wąsik - Dyrektor Szkoły

 • Pismo przewodnie - KLIKNIJ ABY POBRAĆ

 • Załącznik 1 - dane pracownika - KLIKNIJ ABY POBRAĆ


 • KOMUNIKAT 12

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas IV- VIII!
  Informujemy, że od dnia 17 maja 2021 stopniowo wracamy do zajęć stacjonarnych.
  1. W dniach 17-19.05.2021r. naukę stacjonarną realizują klasy 5 i 6 (pozostałe klasy nauka on-line).
  2. W dniach 20 -21.05. 2021r. i 24.05.2021r. naukę stacjonarną realizują klasy 4 i 7 (pozostałe klasy nauka on-line).
  3. W dniach 25-27.05.2021r. odbędzie się Egzamin Ósmoklasisty, w szkole obecni będą tylko uczniowie klas ósmych.
  4. W dniu 28.05.2021r. naukę stacjonarną realizują uczniowie klas 7 i 8 (pozostałe klasy nauka on-line).

  Szczegółowe zasady organizacji zajęć w dniach 17-28 maja 2021 przedstawią wychowawcy klas.
  Oczekujemy Was z radością.

  Z poważaniem
  Marek Wąsik

  KOMUNIKAT 11

  Szanowni Państwo!
  Informujemy, że boisko ORLIK otwarte jest codziennie w godz. 11.00-21.00. - z wyłączeniem godzin odpłatnego wynajmu.

  Marek Wąsik - Dyrektor Szkoły


  KOMUNIKAT 10

  Szanowni Rodzice!
  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2021r., poz.824), od 4 maja 2021 r. uczniowie klas I – III wracają do nauki stacjonarnej w szkole. Zajęcia odbywać się będą w budynku A - ul Herdera 3.

  Marek Wąsik - Dyrektor Szkoły  KOMUNIKAT 9

  Szanowni Państwo!
  Informujemy, że od 04.03.2021r. zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej zostają zawieszone do odwołania.

  Marek Wąsik - Dyrektor Szkoły


  KOMUNIKAT 8

  Szanowni Państwo!
  Informujemy, że szkoła nie dysponuje obecnie sprzętem, który możnaby wypożyczyć uczniom do nauki zdalnej.

  Marek Wąsik - Dyrektor Szkoły


  KOMUNIKAT 7

  Szanowni Państwo,
  Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji i Ministra Zdrowia w okresie od 1.03.2021r. do 14.03.2021r. w całym województwie warmińsko - mazurskim zajęcia edukacyjne dla uczniów klas 1-8 są organizowane w formie kształcenia na odległość.
  Marek Wąsik - Dyrektor Szkoły  KOMUNIKAT 6

  Rodzice uczniów z klas I-III

  Szanowni Państwo. Rozpoczęliśmy drugie półrocze z optymizmem. Państwa dzieci, a nasi uczniowie pojawili się w szkole. Pierwsze dni po tak długiej nauce zdalnej z pewnością były trudne. Dlatego chcieliśmy, aby dzieci nabrały odwagi i przypomniały sobie szkolną geografię wraz z rodzicami. Jest to jednak niepotrzebne narażanie nas wszystkich na rozprzestrzenianie się wirusa. On jest obok nas. Dlatego bardzo proszę już o niewchodzenie do szkoły z dziećmi! Są one na tyle samodzielne, że dadzą sobie radę, tym bardziej, że pozostają pod opieką nauczycieli i wychowawców. Jeśli będą jakieś wyjątkowe przypadki, gdy Rodzic będzie musiał wejść, to oczywiście zrozumiemy, ale unikajmy wszelkich sytuacji stwarzających zagrożenie! Odbiór dzieci ze świetlicy przy holu głównym polegać może na wejściu do świetlicy, wywołanie dziecka i wyjściu ze szkoły. Dziecko samo się ubierze i wyjdzie do Rodzica.
  Tłumy Rodziców w szatni nie służą prawidłowemu przestrzeganiu warunków epidemiologicznych. Tym bardziej, że mrozy już minęły. Szanowni Państwo, dajmy dzieciom szansę na jak najdłuższą naukę w szkole i nie zwiększajmy niebezpieczeństwa epidemiologicznego! Damy radę! Nasze dzieci również!

  Pozdrawiam - Marek Wąsik


  KOMUNIKAT 5

  Szanowni Państwo!
  Informujemy iż do dnia 31.01.2021r stołówka w naszej szkole jest nieczynna. O terminie rozpoczęcia wydawania obiadów będziemy informować w kolejnych komunikatach

  Marek Wąsik


  KOMUNIKAT 4

  Szanowni Państwo!
  W związku z planowanym wdrożeniem od 01.12.2020r. przez Centrum Informatyczne Usług Wspólnych Olsztyna (CIUWO) kolejnej funkcjonalności w naszej szkole jaką są "ioplaty" prosimy o uzupełnienie zgód na przetwarzanie Państwa danych osobowych - uzupełniają tylko rodzice których dzieci korzystają ze stołówki szkolnej. Aplikacja "ioplaty" funkcjować będzie w ramach zintegrowanego systemu informatycznego działającego w naszej szkole.
  Druk do pobrania znajduje się: Kliknij aby pobrać
  Prosimy o wypełnienie dokumentu i dostarczenie do wychowawców klas lub o pozostawienie go w sekretariacie szkoły - termin doręczenia dokumentu upływa 10.11.2020r.


  KOMUNIKAT 3

  Szanowni Państwo!
  W związku z wątpliwościami dotyczącymi przemieszczania się uczniów klas I-III do i ze szkoły przesyłamy wyjaśnienie ze strony rządowej:

  Przemieszczanie się osób - Strefa czerwona - Dzieci i młodzież do 16. roku życia:
  W godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku istnieje obowiązek przemieszczania się dzieci do 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. Zasada ta nie obowiązuje: kiedy dziecko idzie do szkoły lub wraca z niej do domu, a także w weekendy. Kliknij tutaj, aby przejść do strony źródłowej

  Jednocześnie z przykrością informujemy, że w związku z nieobecnością kolejnego nauczyciela nie będziemy mogli otworzyć jednej ze świetlic w budynku "b".
  Prosimy o wyrozumiałość oraz przysyłanie dzieci do szkoły tuż przed lekcjami i odbiór zaraz po lekcjach. Wiemy, że to znaczne utrudnienie, ale postaramy się jak najszybciej zapewnić opiekę dzieciom zgodnie z zasadami funkcjonowania placówki.

  Z poważaniem Marek Wąsik


  KOMUNIKAT 2

  Szanowni Państwo! Drogie dzieci!
  W nawiązaniu do wystąpienia Premiera Mateusza Morawieckiego z dnia 23.10.2020, godz. 12.00, informuję, że od dnia 26.10.2020 do 08.11.2020, klasy IV-VIII przechodzą w tryb nauki zdalnej. Zajęcia realizowane będą zgodnie z planem lekcji. Przypominam, że dzieci w wielu do lat szesnastu, do godziny 16.00 nie mogą samodzielnie opuszczać miejsca zamieszkania. Uczniowie klas I-III realizują zajęcia stacjonarnie. Prosimy o systematyczne sprawdzanie ogłoszeń w dzienniku Librus, lub na stronie szkoły (sp34.olsztyn.eu). Liczymy na zrozumienie trudnej sytuacji i podporządkowanie się zaleceniom! Dbajmy o siebie i o innych!

  Z życzeniami zdrowia- Marek Wąsik


  KOMUNIKAT 1

  Szanowni Państwo!
  Informuję, że w Szkole Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie w budynku B mieszczącym się przy ul. Wiecherta w dniach 22-23 października 2020r. zajęcia opiekuńczo-wychowawcze będzie pełnić tylko jedna świetlica – nr 16. Druga pozostanie zamknięta z powodu potwierdzonego przypadku zachorowania na COVID – 19.
  Wszystkie osoby, które miały kontakt bezpośredni z osobą zakażoną, zostały poinformowane o tym fakcie i zgłoszone do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Olsztynie w celu objęcia kwarantanną.
  Proszę Rodziców o śledzenie bieżących informacji w dzienniku elektronicznym oraz na stronie internetowej szkoły.
  Razem jesteśmy w stanie pokonać trudności i bezpiecznie przetrwać ten trudny czas.


  image1 image1