KONKURS "DARY JESIENI"

Konkurs Fotograficzny "Dary Jesieni" został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Zadaniem uczniów było przedstawienie piękna jesieni na jednej fotografii! Zaangażowanymi jurorami w internetowej ocenie prac była społeczność szkolna oraz członkowie Samorządu. Po długich obradach jury konkursowe wybrało trzy wyróżnione nagrodami zdjęcia. Laureatami konkursu są:
I miejsce – Szymon – kl. 8I;
II miejsce - Antek – kl. 3B;
III miejsce – Marysia - kl. 2B.

W głosowaniu społeczności internetowej trzy najwyżej oceniane zdjęcia są autorstwa:
I miejsce – Marcel – kl. 1 B;
II miejsce - Karina – kl. 1B;
III miejsce – Julia - kl. 2A.

Wszystkim uczestnikom konkursu i jurorom dziękujemy, a LAUREATOM serdecznie gratulujemy!

GALERIA ! ! !

PASOWANIE W ŚWIETLICY

6 listopada odbyło się pasowanie uczniów klas Ia i Ib na świetliczan. Miło powspominać.GALERIA ! ! !

BELFER ROKU

Konkurs na Belfra Roku 2019/2020 rozstrzygnięty! W wyniku głosowania został nim p. Radosław Batożyński, nauczyciel języka polskiego, historii oraz socjoterapeuta. Drugie, równie zaszczytne miejsce, zajęła p. Iwona Niedźwiedzka, nauczycielka matematyki, zaś trzecie - p. Daniel Tyborowski, czyli niezastąpiony profesor od wychowania fizycznego. Gratulujemy!


DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jak co roku, 14.10.2020r., obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Raz jeszcze wszystkim pracownikom oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia! Samorząd Uczniowski z tej okazji przygotował gazetkę szkolną z życzeniami, a także kartki dla Dyrekcji oraz emerytowanych nauczycieli.
Dzisiaj zakończyło się również głosowanie na Belfra Roku - nauczyciela cieszącego się największą sympatią uczniów w roku szkolnym 2019/2020. Puchar już czeka na zwycięzcę! Wynik głosowania ogłosimy… wkrótce.

GALERIA ! ! !

SEGREGUJESZ ŚWIAT RATUJESZ

W zeszłym roku szkolnym Samorząd Szkolny w ramach akcji "Segregujesz Świat Ratujesz" zebrał fundusze na zakup koszy do segregacji odpadów. Pięć zestawów koszy od września ratuje naszą planetę.

GALERIA ! ! !


SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Rok szkolny 2020/2021:
W dniach 28-29 września 2020 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Wzięli w nich udział uczniowie z klas 4 – 8 naszej szkoły. Spośród 674 uczniów uprawnionych do głosowania swój głos oddało 612 osoby. Wybory przeprowadziły opiekunki SU Pani Sylwia Sadecka i Pani Justyna Batożyńska.
Uczniowie na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego wybrali Mateusza Orzechowskiego z klasy 8h, jego zastępcą została Magdalena Grabowska z klasy 6a. W skład SU wchodzą także: Rozalia Szydłowska (8c), Karolina Chmielewska (8c), Kinga Jurewicz (8e) i Piotr Cholewka (8g).
Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.


ROK SZKOLNY 2020/2021

TŁUSTY CZWARTEK

Tłusty Czwartek to najsłodszy dzień w roku. Rozpoczyna on ostatni tydzień karnawału. W tym roku przypadł 20. lutego i stał się doskonałą okazją, by skosztować przepysznych pączków i faworków. Tradycja mówi, że każdy z nas powinien tego dnia zjeść przynajmniej jednego, słodkiego pączka. Nasi uczniowie mieli okazje spróbować różnych wypieków przygotowanych przez rodziców na kiermaszu zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Wszystkim rodzicom, którzy wsparli nasz kiermasz serdecznie dziękujemy!

GALERIA ! ! !

ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH

W tym roku świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień w wyjątkowy sposób! 13 lutego 2020 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Szkolną Dyskotekę Karnawałowo–Walentynkową. Dzięki wsparciu Rady Rodziców zagrał na niej profesjonalny DJ, zaś dzieci bawiły się przygryzając pyszne gofry! Dzień później, 14 lutego, Poczta Walentynkowa rozdawała z kolei tajemnicze przesyłki, które umiliły ten dzień sporej liczbie uczniów! Rada Rodziców zadbała o kubki smakowe dzieci – każdy uczeń miał okazję spróbować serduszkowego lizaka!

GALERIA ! ! !

WOŚP CZYLI WIATR W ŻAGLE!

Hasło tegorocznego 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Wiatr w żagle” fantastycznie wpisało się w logo naszej szkoły. I faktycznie zarówno nauczyciele, uczniowie i ich rodzice otworzyli szeroko serca i portfele, gdyż udało nam się w tym roku pobić poprzedni wynik zbiórki. W roku 2020 zebraliśmy do puszek 14930,18zł !!!! Nasz szkolny sztab #5293 przygotował wiele atrakcji dla małych i dużych. Rozpoczęliśmy już o 9.30 meczem piłki nożnej rodziców i nauczycieli. A od 10.00 przed szkołą można było puszczać przeogromne bańki lub pojeździć na wielkich motorach – Moto Riders Olsztyn. W holu naszego budynku czekały kolejne atrakcje: malowanie na sztalugach, fotoramka, kiermasz odzieży używanej, pchli targ, kiermasz rękodzieła, stoisko z kolorowymi misiami, trening szermierki, robienie piasku kinetycznego, stoisko kosmetyczki. Dzieci mogły pobawić się w basenie z kulkami, było malowanie twarzy, zawody sportowe, ćwiczenia z pierwszej pomocy, karaoke, trening piłki nożnej i rugby. Każdy kto zdobył 6 pieczątek m.in. rozwiązując zagadki ekologiczne, językowe lub lepiąc bałwanka, mógł kręcąc kołem fortuny zdobyć gwarantowaną nagrodę. Na kiermaszu ciast można było kupić pyszne wypieki i napić się kawy lub herbaty. Dzięki wsparciu Banku Żywności były też inne pyszności. Można było również zjeść świeżo upieczone gofry.

Na sali gimnastycznej odbywały się liczne licytacje i pokazy. Na scenie wystąpiła grupa DECYBELE pod przewodnictwem pani Małgorzaty Szmit oraz Mateusz Kłosowski, uczestnik Voice KIDS, a także Gabriela Stepnowska. Publiczność mogła podziwiać występy taneczne szkół Wasilewski-Felska, Fokus i Monstars. Uczestnicy naszej imprezy byli bardzo ofiarni i chętnie licytowali koszulki sportowców, książki znanych osób, vouchery do kosmetyczek, fryzjerów, siłowni, na warsztaty itp. Imprezę na rzecz WOŚP wsparli też nasi absolwenci, dziękujemy im za pomoc w charakterze wolontariuszy i wsparcie naszych aukcji. Nasza impreza nie odbyłaby się, gdyby nie wsparcie olsztyńskich firm i rodziców. Z całego serca dziękujemy:

Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego, nauczycielom biorącym udział w finale, Akademii (Ratuszowa 3), Pani Joannie Jędrzejczyk, Bartoszowi Kwiecień, Pani wicedyrektor Ewie Kameckiej, Pani Aleksandrze Lipińskiej, Bartbo, Fabryce Przygód, Warmiolandii - Mądre Klocki, Papugrani, Kręgielnii, Xarenie Olsztyn, wsparli nas również Multikino, Awangarda, Party up– Olsztyńska Baloniarnia, Agnieszka Mroczyńska Salon Piękności, Agnieszka Mostek z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie, Bank Żywności, Szkoła Języków Obcych- Oxford Academy, Rugby Team, UKS Hajduczek, Indykpol AZS Olsztyn, Stomil Olsztyn, Eranova, Teatr Jaracza, Pizzeria La Grande, Mała Italia, Non Solo, Krova, Małe co nieco, firma ubezpieczeniowa Compensa, firma cairoSoft, Renault Alcar, Hundai, Artist Nika Studio Artystyczne Weronika Nowokuńska, kluby fitness - KG GYM, Dynamic Fitness, salony fryzjerskie i kosmetyczne Primavera, Hair studio Abramczyk, Fryzjernia, Emi Center, Studio Fryzjerskie Pani Aldony Zaciek, Instytut Piękna Hoshi, Pracownia Fryzur Kamil Wyżlic.

GALERIA ! ! !

KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Samorząd Uczniowski pod koniec listopada ogłosił konkurs „Drzwi bożonarodzeniowe”. Konkurs skierowany był do klas 1-8. Udział w nim był dobrowolny. Konkurs polegał na udekorowaniu wyznaczonych drzwi przez klasę. Komisja konkursowa, w składzie Pani Sylwia Sadecka i Pani Daria Jurczak, wybrała następujące drzwi, których autorzy zostaną zagrodzeni podczas apelu podsumowującego pracę w I semestrze:
- klasa I a – sala 1
- klasa I b – sala 1
- klasa 2 a – sala 9
- klasa 2 b – sala 9
- klasa 2 c – sala 2
- klasa 2 d – sala 2
- klasa 3 a – sala 10
- klasa 3 b – sala 10
- klasa 5 c – sala 15
- klasa 5 f – czytelnia
- klasa 6 c – sala 12
- klasa 7 d – sala 17
Nagrodzonym klasom serdecznie gratulujemy, a wszystkim biorącym udział dziękujemy!

GALERIA ! ! !

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W każdym domu trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Ubieramy choinkę, stroimy domy, pieczemy pierniki. Wszystko to tworzy świąteczny klimat. Aby pomóc Państwu w przygotowaniach świątecznych Samorząd Uczniowski wraz z Panią Sylwią Sadecką, Panią Darią Jurczak i Panią Justyną Batożyńską, przygotował piękne ozdoby świąteczne. Otrzymaliśmy również piękne ozdoby od uczniów i rodziców. Wszystkie dekoracje trafiły na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbył się w dniach 11.12.2019 – 16.12.2019. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup koszy do segregacji odpadów oraz przygotowanie kącików wypoczynkowych dla uczniów naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

GALERIA ! ! !

KONKURS - CZAPKA MIKOŁAJA

6 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs mikołajkowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Konkurs polegał na przyniesieniu do szkoły i założeniu podczas liczenia czapki Mikołaja. Wygrała klasa, której uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem. Zwycięzcom konkursu została klasa 5a, której wychowawcą jest Pani Alicja Golon. Wszyscy uczniowie klasy 5a otrzymali słodką nagrodę. Gratulujemy klasie i wychowawcy!

GALERIA ! ! !

DARY DLA "ARKI"

04 grudnia przedstawiciele Stowarzyszenia Arka odebrali smakołyki oraz artykuły szkolne zebrane podczas zbiórki, która trwała przez cały listopad. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i ich rodziców udało nam się zebrać mnóstwo potrzebnych rzeczy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że tak wielu uczniów naszej szkoły włączyło się do tej akcji! Serdecznie dziękujemy i jesteśmy pewni, że to, co widzicie Państwo na zdjęciach sprawi radość tym, którzy na co dzień nie mogą sobie na to pozwolić.

GALERIA ! ! !

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. Mało kto wie, że pluszowy miś to zabawka, symbol z niezwykłą historią. Wszystko zaczęło się od prezydenta Stanów Zjednoczonych – Teodora Roosvelta, który w 1902 roku wybrał się z przyjaciółmi na polowanie. Podczas wyprawy postrzelono małego niedźwiadka. Prezydent nakazał jego uwolnienie, a całą historię zilustrowano komiksem w waszyngtońskiej prasie. Jednym z czytelników gazety był pewien producent zabawek, który zainspirował się tym wydarzeniem i stworzył nową zabawkę dla dzieci, właśnie w formie pluszowego misia. Nazwał go Teddy Bear, co było oczywistym nawiązaniem do imienia prezydenta USA. Dziś pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka. Dlatego też Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami Panią Sylwią Sadecką i Panią Justyną Batożyńską przygotował gazetkę, aby uczcić kolejne urodziny Pluszowego Misia.

GALERIA ! ! !

DZIEŃ BICIA REKORDÓW

Każdego roku 12 listopada obchodzimy Światowy Dzień Bicia Rekordów. Rekordy z różnych dziedzin znajdziemy w „Księdze rekordów Guinnessa”, która jest wydawana co roku. Zawiera ona informacje dotyczące rekordów w dziedzinie sportu, gier, przyrody, sztuki, kultury, niezwykłych umiejętności, podróży, nauki i nowoczesnych technologii, jak również z innych, bardziej niespotykanych dziedzin. Z okazji tego święta w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Bicia Rekordów. Uczniowie mieli możliwość sprawdzić się w następujących konkurencjach:
- klasy I – odbijanie balona ręką (liczba odbić w czasie minuty),
- klasy II – przejście przez szarfę (liczba przejść w czasie minuty),
- klasy III – szukanie różnic na obrazkach (na czas),
- klasy IV – skok na skakance (liczba skoków w czasie minuty),
- klasy V – kręcenie hula hop (na czas),
- klasy VI - odbijanie piłeczki pingpongowej (liczba odbić w czasie 30 sekund),
- klasy VII i VIII - łączenie kropek (liczba połączonych kropek w czasie minuty).
Emocji było co niemiara, choć była to zabawa, to wszyscy uczestnicy chcieli wypaść w swoich konkurencjach jak najlepiej. Po zakończeniu zmagań wyłoniliśmy naszych rekordzistów:
- klasy I: Żuk Adam I D - 96 odbić/min., Kowalska Klaudia I D - 72 odbicia/min., Parda Oliwier I C - 69 odbić/min.
- klasy II: Syczewska Zuzanna II C – 18 przejść/min., Oleszek Liliana II D - 18 przejść/min., Kubiak Jan II D - 17 przejść/min., Zarębska Nadia II D - 17 przejść/min.
- klasy III: Filipczuk Małgorzata III DX - 1 min. 40 s., Kocik Igor III CX - 1 min. 52 s.

GALERIA ! ! !

ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2019 r. obchodziliśmy 101. rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzień 11.11.1918 r. był najważniejszym dniem w historii naszego kraju. Polska po 123 latach (1795 – 1918) zaborów odzyskała wolność i niepodległość. Stała się państwem niezależnym, mogącym decydować o sobie. Każdego roku należy wspominać zarówno ten dzień, ale i powstania, które były krwawo tłumione przez zaborców. Dzięki poświęceniu naszych przodków my dzisiaj cieszymy się wolnością. Aby upamiętnić te wydarzenie uczniowie klasy VI b wraz z wychowawcą przygotowali apel dla uczniów naszej szkoły. Podczas tego wydarzenia wystąpił poczet sztandarowy w składzie: Nikola Zaciek. Nadia Bielska, Wiktor Choromański, Nikola Markowska, Marcelina Radziwiłowicz i Michał Jaczewski. Natomiast opiekunki Samorządu Uczniowskiego Sylwia Sadecka i Justyna Batożyńska przygotowały gazetkę patriotyczną.

GALERIA ! ! !

KONKURS KULINARNY - NESTLE

6 listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się Konkurs kulinarny Nestle. Został on zorganizowany przez Dyrekcje szkoły, Samorząd Uczniowski i opiekunki SU. Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczniów drugiego śniadania zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Konkurs był skierowany do uczniów klas 6-8. Chęć udziału zgłosiło 22. uczniów z których do konkursu przystąpiło 14. Uczniowie przygotowane przez siebie dania prezentowali komisji konkursowej w skład której wchodziło trzech profesjonalnych kucharzy oraz Dyrektor Marek Wąsik. Po degustacji i naradzie ogłoszono wyniki. Wybrano 8 najlepszych dań, a ich wykonawcy wezmą udział w drugim etapie, który zostanie zorganizowany na Wydziale Nauk o Żywności. Komisja konkursowa wybrała dania następujących uczniów:
1. Julia Jasz, klasa VI b
2. Julia Młot, klasa VIII b
3. Weronika Szkoda, klasa VII i
4. Jakub Rokoszewski, klasa VII h
5. Tamara Machnacz, klasa 6 f
6. Magdalena Andrulonis, klasa VII c
7. Julia Wieczorek, klasa 8 d
8. Marta Krzyżak, klasa VII i
Wszystkim serdecznie gratulujemy a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ! ! !

1 LISTOPADA - PAMIĘTAMY

W tradycji polskiej dzień 1 listopada jest szczególny. To moment, w którym wspominamy nie tylko najbliższych, ale również tych, którzy na zawsze naznaczyli życie konkretnej społeczności. Takim człowiekiem niewątpliwie był patron naszej szkoły, czyli Józef Malewski. Podczas swojego życia walczył o edukację polską na ziemiach pruskich, czyli faktyczne istnienie języka polskiego, pamięć o polskiej kulturze oraz obyczajowości. W przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami (J. Batożyńska oraz S. Sadecka) oraz Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 34 odwiedzili grób Józefa Malewskiego oraz jego syna, Ludwika Malewskiego. W imieniu społeczności całej szkoły złożono kwiaty oraz znicze na obu grobach.

GALERIA ! ! !

FOTORAMKA

30 listopada 2019 r. uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali ramkę oraz gadżety do wykonania zdjęć. Pamiątkowe zdjęcia uczniowie z klas 1-3 mogli wykonać podczas zajęć w świetlicy natomiast ich starsi koledzy zdjęcia robili podczas przerw. Była to ciekawa zabawa, którą z chęcią powtórzymy w przyszłości.

GALERIA ! ! !

WYNIKI „MASKA HALLOWEENOWA”

29. października został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Maski Halloweenowe”. Do konkursu zgłoszono 42 prace spośród których komisja w składzie: Julia Majek, Julia Młot, Kinga Zyser, Mateusz Młot oraz Pani Sylwia Sadecka i Pani Daria Jurczak, wybrała 10 zwycięskich. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie: Lena Murzynowska I A, Kaja Krawczyk I A, Aleksandra Żochowska II C, Adam Jabłecki II C, Oskar Mazuruk III A, Julia Sitek III B, Nikola Wiśniewska III DX, Dorota Stanny V C, Natalia Adamska VII I, Liwia Mryc VII I
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii, w której znajdują się zdjęcia nagrodzonych prac.

GALERIA ! ! !

ŚLUBOWANIE KLAS I

18 października 2019 r. odbyło się uroczyste Ślubowanie Uczniów Klas Pierwszych. Najważniejszym momentem tej uroczystości było złożenie przyrzeczenia na sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia. Udział w tej uroczystości wziął poczet sztandarowy w składzie: Marcelina Radziwiłowicz, Nikola Markowska i Michał Jaczewski. Wszystkim uczniom klas pierwszych gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

GALERIA ! ! !

WYNIKI GŁOSOWANIA NA BELFRA ROKU

Podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się 14 października 2019 roku przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Julia Majek ogłosiła wyniki wyborów na „Belfra roku 2019”. Uczniowie drogą głosowania zdecydowali, że tytuł „Belfra roku 2019” otrzymała Pani Monika Rozmierska. Serdecznie gratulujemy!

GALERIA ! ! !

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2019 roku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to już 246. rocznica powołania Komisji Edukacji Narodowej. Obok Konstytucji 3 maja było to największe osiągnięcie polskiego oświecenia. KEN stworzyła program powszechnego nauczania tak rewolucyjny, że stał się podstawą podobnych systemów w całej Europie. Dlatego też każdego roku upamiętniamy to święto. Powagi tej uroczystości dodała obecność pocztu sztandarowego w składzie: Nikola Zaciek, Nadia Bielska, Wiktor Choromański. Wśród wielu przemawiających znalazła się przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Julia Majek, która złożyła w imieniu uczniów życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Ponadto wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Julia Młot przygotowała własnoręcznie robione kartki z życzeniami, które zostały wysłane emerytowanym nauczycielom. Wykonana została również gazetka z podziękowaniami za trud włożony w nauczanie skierowana do nauczycieli naszej szkoły.

GALERIA ! ! !

WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

26 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wzięli w nich udział uczniowie z klas 4 – 8 Szkoły Podstawowej nr 34 w Olsztynie. Spośród 688 uczniów uprawnionych do głosowania swój głos oddało 623 osoby. Wybory przeprowadziły uczennice klasy 5c i 7c. Uczniowie na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego wybrali Julię Majek z klasy 8a, jej zastępcą została Julia Młot z klasy 8b. W skład SU wchodzą także: Kinga Zyser (8a), Mateusz Młot (6a) i Mateusz Orzechowski (7h). Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy. (kliknij, aby powiększyć):

GŁOSOWANIE NA BELFRA ROKU

W dniach 7 i 8 października podczas długich przerw uczniowie klas 4 -8 naszej szkoły mogli oddać głos na ulubionego nauczyciela. Każdy uczeń mógł zagłosować tylko raz. Nad poprawnym przebiegiem głosowania czuwali członkowie Samorządu Uczniowskiego. Wyniki zostaną przedstawione na uroczystym apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 14 października, a zwycięzca nagrodzony.

GALERIA ! ! !

KONKURS PLASTYCZNY

Samorząd Szkolny ogłasza konkurs na projekt maski Halloweenowej. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1 -8 Szkoły Podstawowej nr 34 w Olsztynie. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem. (kliknij, aby powiększyć):

DZIEŃ CHŁOPAKA

30.09.2019 r. uczennice Samorządu Uczniowskiego Julia Majek, Julia Młot i Kinga Zyser odwiedziły wszystkie klasy, aby złożyć chłopcom małym i dużym najserdeczniejsze życzenia i poczęstować cukierkami z okazji Dnia Chłopaka. Samorząd Uczniowski przygotował również piękną gazetkę z życzeniami.

GALERIA ! ! !

POCZET SZTANDAROWY

W roku szkolnym 2019/2020 poczet sztandarowy reprezentują uczniowie klasy 7a. W skład pierwszej zmiany wchodzą: Nikola Zaciek, Nadia Bielska i Wiktor Choromański. Natomiast drugą zmianę tworzą: Marcelina Radziwiłowicz, Nikola Markiewicz, Michał Jaczewski.

GALERIA ! ! !

ROCZNICA ATAKU ZSRR

Osiemdziesiąt lat temu miał miejsce kolejny akt polskiej tragedii w pierwszym miesiącu II konfliktu światowego. Nasza armia, wciąż dzielnie broniąca terytorium przed żołnierzami III Rzeszy, została zaatakowana przez ZSRR. Historia to najpiękniejszy dowód naszej walki oraz determinacji, a my doskonale o tym wiemy. W niedzielę (15.09) odbyła się Msza Święta upamiętniająca to wydarzenie. Uczestniczył w niej poczet sztandarowy naszej szkoły pod opieką P. Sylwii Sadeckiej i P. Justyny Batożyńskiej.

GALERIA ! ! !

Wywiady z ciekawymi osobami

Zapraszamy do wysłuchania wywiadów z interesującymi osobami z naszej szkoły. Cykl audycji prowadzą: Olga Gorzka i Magda Konsek.

 • Wywiad A. Talan (1)

 • Wywiad B. Kwiecien

 • Wywiad R. Gnatkowska (1)

 • Wywiad Z. Brzozowska (1)

 • Wywiad A. Symko

 • Wywiad J. Majek

 • Wywiad A. Przegrodzka

 • Wywiad A. Talan (2)

 • Wywiad K. Kulhawik

 • Wywiad Z. Brzozowska (2)

 • Wywiad R. Gnatkowska (2)

 • Wywiad R. Batożyński

 • Wywiad A. Sankowska i W. Zollondz

 • SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  Rok szkolny 2018/2019:
  Maja Strachocka - VIII e – przewodnicząca
  Julia Wieczorek - VII d – wiceprzewodnicząca

  członkowie:
  Wiktoria Kowalczyk - IV d
  Aleksandra Symko - VIII c
  Michał Ziniewicz - VIII e
  Jowita Najmowicz - VIII a

  Sprawozdanie z wyborów
  Wybory Przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego przeprowadzono w dn. 25.09.14. Uczniowie mogli oddać swój głos na każdego z 14 uczniów, którzy zgłosili swoją kandydaturę i wzięli udział w kampanii wyborczej. Kampania wyborcza trwała od 16.09.2014 do 24.09.2014.
  W głosowaniu wzięło udział 635 z 805 uczniów uprawnionych do głosowania. Byli to uczniowie klas 2-6. Uczniowie klas I (75 uczniów) zostali zwolnieni z głosowania ze względu na niewielkie umiejętności czytania. W głosowaniu nie wzięły też udziału klasy II c i III b, które tego dnia były na wycieczce szkolnej ( razem 54 uczniów). Poza uczniami klas II c i III b podczas wyborów nieobecnych było 41 uczniów. Oddano 616 głosów ważnych i 1 głos nieważny. Od głosu wstrzymało się 18 uczniów.  Opiekunowie S.U.
  Joanna Kowalewska
  Aleksandra Lempaszek

  Dzień wiosny 2015

  image1

  21.03.2015 Samorząd Uczniowski zorganizował Powitanie Wiosny. Tego dnia, zamiast lekcji uczniowie wraz z wychowawcami brali udział w wiosennych zabawach. W kl. I-III uczniowie przedstawiali na arkuszu papieru symbol wiosny (bocian, żaba, krokus. Prezentowali także trzy przysłowia (powiedzenia) o wiośnie i wiosenny okrzyk. W kl. IV- VI uczniowie prezentowali wspólny plakat o tematyce wiosennej „Wiosna naszymi oczami” (każdy z uczniów wykonywał fragment plakatu. Następnie fragmenty te klasa łączyła w jeden obraz). Uczniowie przygotowali także wiosenny okrzyk oraz brali udział w quizie o wiośnie. Każda z klas przedstawiła również „Wiosenny look” - wiosenny motyw przebrania (np. wszyscy uczniowie zakładają zielone koszulki lub ubierają odzież w kwiaty) i mały obrazek na twarzy każdego ucznia swojej klasy. Dzięki wsparciu Rady Rodziców wszyscy uczniowie otrzymali słodkie nagrody.


  Więcej...
  Bal Przebierańców

  image1

  16.02.2015 odbyła się zabawa karnawałowa dla kl. IV-VI. Uczniowie przebrali się w wybrane przez siebie stroje. Najlepsze przebrania jury nagrodziło dyplomem i słodkim upominkiem.


  Więcej...
  Poczta Walentynkowa

  image1

  13.02.2015 członkowie S.U. zbierali i przekazywali podczas zajęć lekcyjnych- wrzucone uprzednio do specjalnie stworzonej skrzynki kartki walentynkowe.


  Więcej...
  Wyjście na cmentarz

  image1

  W dniu 31.10.2014 z okazji Dnia Wszystkich Świętych delegacja członków S.U. wraz z Dyrekcją Szkoły i p. Lempaszek złożyła kwiaty i zapaliła znicze na grobie patrona szkoły Józefa Malewskiego oraz przy Dębie upamiętniającym Aleksego Błażewicza.


  Więcej...
  Słodkie upominki dla nauczycieli i pracowników Szkoły

  image1

  14.10.14 i 06.12.14- Członkowie S.U. przygotowali słodkie upominki i życzenia z okazji Dnia Nauczyciela oraz z okazji Mikołajek.


  Więcej...
  Cookie Day

  image1

  30.09.2014, w celu pozyskania funduszy S.U. organizował kiermasz ciast z okazji Dnia chłopca (uczniowie z klas IV-VI przynieśli ciasta, które następnie sprzedawane były przez członków S.U. podczas przerw. Uzbierane fundusze zostaną rozdysponowane na drobne upominki dla klas, które zdobędą I miejsca imprez oraz na bieżącą działalność S.U.


  Więcej...
  Piżama Party

  image1

  22.01.14, uczniowie klas I-VI przychodzą w wyznaczonym dniu ubrani w piżamy. Klasa, której uczniowie przebrali się najliczniej, otrzymała drobny upominek od S.U.


  Więcej...


  Wielka Czapa Mikołajka

  image1

  08.12.14, uczniowie klas I-VI ubrani byli w czapki Św. Mikołaja. Klasa, której uczniowie przebrali się najliczniej, otrzymała drobny upominek od S.U.


  Więcej...


  Crazy Hair Day

  image1

  27.11.2014, uczniowie klas I-VI uczesani byli w wymyślne fryzury. Klasa, której uczniowie uczesali się najliczniej, otrzymała drobny upominek od S.U.


  Więcej...
  image1 image1