Samorząd uczniowski


Sprawozdanie z wyborów Przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego


Wybory Przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego przeprowadzono w dn. 25.09.14. Uczniowie mogli oddać swój głos na każdego z 14 uczniów, którzy zgłosili swoją kandydaturę i wzięli udział w kampanii wyborczej. Kampania wyborcza trwała od 16.09.2014 do 24.09.2014.
W głosowaniu wzięło udział 635 z 805 uczniów uprawnionych do głosowania. Byli to uczniowie klas 2-6. Uczniowie klas I (75 uczniów) zostali zwolnieni z głosowania ze względu na niewielkie umiejętności czytania. W głosowaniu nie wzięły też udziału klasy II c i III b, które tego dnia były na wycieczce szkolnej ( razem 54 uczniów). Poza uczniami klas II c i III b podczas wyborów nieobecnych było 41 uczniów. Oddano 616 głosów ważnych i 1 głos nieważny. Od głosu wstrzymało się 18 uczniów.Opiekunowie S.U.
Joanna Kowalewska
Aleksandra Lempaszek

Dzień wiosny 2015

image1

21.03.2015 Samorząd Uczniowski zorganizował Powitanie Wiosny. Tego dnia, zamiast lekcji uczniowie wraz z wychowawcami brali udział w wiosennych zabawach. W kl. I-III uczniowie przedstawiali na arkuszu papieru symbol wiosny (bocian, żaba, krokus. Prezentowali także trzy przysłowia (powiedzenia) o wiośnie i wiosenny okrzyk. W kl. IV- VI uczniowie prezentowali wspólny plakat o tematyce wiosennej „Wiosna naszymi oczami” (każdy z uczniów wykonywał fragment plakatu. Następnie fragmenty te klasa łączyła w jeden obraz). Uczniowie przygotowali także wiosenny okrzyk oraz brali udział w quizie o wiośnie. Każda z klas przedstawiła również „Wiosenny look” - wiosenny motyw przebrania (np. wszyscy uczniowie zakładają zielone koszulki lub ubierają odzież w kwiaty) i mały obrazek na twarzy każdego ucznia swojej klasy. Dzięki wsparciu Rady Rodziców wszyscy uczniowie otrzymali słodkie nagrody.


Więcej...
Bal Przebierańców

image1

16.02.2015 odbyła się zabawa karnawałowa dla kl. IV-VI. Uczniowie przebrali się w wybrane przez siebie stroje. Najlepsze przebrania jury nagrodziło dyplomem i słodkim upominkiem.


Więcej...
Poczta Walentynkowa

image1

13.02.2015 członkowie S.U. zbierali i przekazywali podczas zajęć lekcyjnych- wrzucone uprzednio do specjalnie stworzonej skrzynki kartki walentynkowe.


Więcej...
Wyjście na cmentarz

image1

W dniu 31.10.2014 z okazji Dnia Wszystkich Świętych delegacja członków S.U. wraz z Dyrekcją Szkoły i p. Lempaszek złożyła kwiaty i zapaliła znicze na grobie patrona szkoły Józefa Malewskiego oraz przy Dębie upamiętniającym Aleksego Błażewicza.


Więcej...
Słodkie upominki dla nauczycieli i pracowników Szkoły

image1

14.10.14 i 06.12.14- Członkowie S.U. przygotowali słodkie upominki i życzenia z okazji Dnia Nauczyciela oraz z okazji Mikołajek.


Więcej...
Cookie Day

image1

30.09.2014, w celu pozyskania funduszy S.U. organizował kiermasz ciast z okazji Dnia chłopca (uczniowie z klas IV-VI przynieśli ciasta, które następnie sprzedawane były przez członków S.U. podczas przerw. Uzbierane fundusze zostaną rozdysponowane na drobne upominki dla klas, które zdobędą I miejsca imprez oraz na bieżącą działalność S.U.


Więcej...
Piżama Party

image1

22.01.14, uczniowie klas I-VI przychodzą w wyznaczonym dniu ubrani w piżamy. Klasa, której uczniowie przebrali się najliczniej, otrzymała drobny upominek od S.U.


Więcej...


Wielka Czapa Mikołajka

image1

08.12.14, uczniowie klas I-VI ubrani byli w czapki Św. Mikołaja. Klasa, której uczniowie przebrali się najliczniej, otrzymała drobny upominek od S.U.


Więcej...


Crazy Hair Day

image1

27.11.2014, uczniowie klas I-VI uczesani byli w wymyślne fryzury. Klasa, której uczniowie uczesali się najliczniej, otrzymała drobny upominek od S.U.


Więcej...
image1 image1