Wywiady z ciekawymi osobami

Zapraszamy do wysłuchania wywiadów z interesującymi osobami z naszej szkoły. Cykl audycji prowadzą: Olga Gorzka i Magda Konsek.

 • Wywiad A. Talan (1)

 • Wywiad B. Kwiecien

 • Wywiad R. Gnatkowska (1)

 • Wywiad Z. Brzozowska (1)

 • Wywiad A. Symko

 • Wywiad J. Majek

 • Wywiad A. Przegrodzka

 • Wywiad A. Talan (2)

 • Wywiad K. Kulhawik

 • Wywiad Z. Brzozowska (2)

 • Wywiad R. Gnatkowska (2)

 • Wywiad R. Batożyński

 • Wywiad A. Sankowska i W. Zollondz

 • SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  Rok szkolny 2018/2019:
  Maja Strachocka - VIII e – przewodnicząca
  Julia Wieczorek - VII d – wiceprzewodnicząca

  członkowie:
  Wiktoria Kowalczyk - IV d
  Aleksandra Symko - VIII c
  Michał Ziniewicz - VIII e
  Jowita Najmowicz - VIII a

  Sprawozdanie z wyborów
  Wybory Przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego przeprowadzono w dn. 25.09.14. Uczniowie mogli oddać swój głos na każdego z 14 uczniów, którzy zgłosili swoją kandydaturę i wzięli udział w kampanii wyborczej. Kampania wyborcza trwała od 16.09.2014 do 24.09.2014.
  W głosowaniu wzięło udział 635 z 805 uczniów uprawnionych do głosowania. Byli to uczniowie klas 2-6. Uczniowie klas I (75 uczniów) zostali zwolnieni z głosowania ze względu na niewielkie umiejętności czytania. W głosowaniu nie wzięły też udziału klasy II c i III b, które tego dnia były na wycieczce szkolnej ( razem 54 uczniów). Poza uczniami klas II c i III b podczas wyborów nieobecnych było 41 uczniów. Oddano 616 głosów ważnych i 1 głos nieważny. Od głosu wstrzymało się 18 uczniów.  Opiekunowie S.U.
  Joanna Kowalewska
  Aleksandra Lempaszek

  Dzień wiosny 2015

  image1

  21.03.2015 Samorząd Uczniowski zorganizował Powitanie Wiosny. Tego dnia, zamiast lekcji uczniowie wraz z wychowawcami brali udział w wiosennych zabawach. W kl. I-III uczniowie przedstawiali na arkuszu papieru symbol wiosny (bocian, żaba, krokus. Prezentowali także trzy przysłowia (powiedzenia) o wiośnie i wiosenny okrzyk. W kl. IV- VI uczniowie prezentowali wspólny plakat o tematyce wiosennej „Wiosna naszymi oczami” (każdy z uczniów wykonywał fragment plakatu. Następnie fragmenty te klasa łączyła w jeden obraz). Uczniowie przygotowali także wiosenny okrzyk oraz brali udział w quizie o wiośnie. Każda z klas przedstawiła również „Wiosenny look” - wiosenny motyw przebrania (np. wszyscy uczniowie zakładają zielone koszulki lub ubierają odzież w kwiaty) i mały obrazek na twarzy każdego ucznia swojej klasy. Dzięki wsparciu Rady Rodziców wszyscy uczniowie otrzymali słodkie nagrody.


  Więcej...
  Bal Przebierańców

  image1

  16.02.2015 odbyła się zabawa karnawałowa dla kl. IV-VI. Uczniowie przebrali się w wybrane przez siebie stroje. Najlepsze przebrania jury nagrodziło dyplomem i słodkim upominkiem.


  Więcej...
  Poczta Walentynkowa

  image1

  13.02.2015 członkowie S.U. zbierali i przekazywali podczas zajęć lekcyjnych- wrzucone uprzednio do specjalnie stworzonej skrzynki kartki walentynkowe.


  Więcej...
  Wyjście na cmentarz

  image1

  W dniu 31.10.2014 z okazji Dnia Wszystkich Świętych delegacja członków S.U. wraz z Dyrekcją Szkoły i p. Lempaszek złożyła kwiaty i zapaliła znicze na grobie patrona szkoły Józefa Malewskiego oraz przy Dębie upamiętniającym Aleksego Błażewicza.


  Więcej...
  Słodkie upominki dla nauczycieli i pracowników Szkoły

  image1

  14.10.14 i 06.12.14- Członkowie S.U. przygotowali słodkie upominki i życzenia z okazji Dnia Nauczyciela oraz z okazji Mikołajek.


  Więcej...
  Cookie Day

  image1

  30.09.2014, w celu pozyskania funduszy S.U. organizował kiermasz ciast z okazji Dnia chłopca (uczniowie z klas IV-VI przynieśli ciasta, które następnie sprzedawane były przez członków S.U. podczas przerw. Uzbierane fundusze zostaną rozdysponowane na drobne upominki dla klas, które zdobędą I miejsca imprez oraz na bieżącą działalność S.U.


  Więcej...
  Piżama Party

  image1

  22.01.14, uczniowie klas I-VI przychodzą w wyznaczonym dniu ubrani w piżamy. Klasa, której uczniowie przebrali się najliczniej, otrzymała drobny upominek od S.U.


  Więcej...


  Wielka Czapa Mikołajka

  image1

  08.12.14, uczniowie klas I-VI ubrani byli w czapki Św. Mikołaja. Klasa, której uczniowie przebrali się najliczniej, otrzymała drobny upominek od S.U.


  Więcej...


  Crazy Hair Day

  image1

  27.11.2014, uczniowie klas I-VI uczesani byli w wymyślne fryzury. Klasa, której uczniowie uczesali się najliczniej, otrzymała drobny upominek od S.U.


  Więcej...
  image1 image1