"Mistrzostwa Świata w Dobroci"

3 czerwca 2018r. odbył się finał kampanii Kilometry Dobra, w którym nasza szkoła wzięła udział. Przez 3 miesiące zbieraliśmy pieniądze, które podczas finału zostały wymienione na złotówki i ułożone w ciąg monet. Na 33 placówki edukacyjne biorące udział w kampanii stanęliśmy na podium, zajmując 3 miejsce. Dziękuję bardzo wszystkim wolonatriuszom, rodzicom oraz gronu pedagogicznemu za wsparcie akcji na rzecz podopiecznych Fundacji Przyszłość dla Dzieci.

Koordynator Elżbieta Mieczkowska

GELERIA ! ! !

Karta rowerowa

W dniach 18.05.2018 (godz. 16:30 - 19:00) oraz 28.05.2018 (godz. 16:20 - 18:00) odbyły się w naszej szkole egzaminy praktyczne na kartę rowerową dla klas IV A, IV B i IV C. Nasi młodzi rowerzyści musieli prawidłowo przejechać po wyznaczonej trasie i wykonać odpowiednie manewry. Niektórzy uczniowie przybyli na egzamin z rodzicami, którzy dzielnie ich wspierali.

Egzamin przeprowadził Pan Grzegorz Kamiński.


GALERIA ! ! !


„Meine Deutschtour”

„Meine Deutschtour” I Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego
dla uczniów szkół podstawowych z Olsztyna

24 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie odbył się I Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego „Meine Deutschtour”. Celem konkursu było wzbudzenie motywacji do nauki języków obcych oraz propagowanie wśród uczniów szkół podstawowych idei nauki języka niemieckiego. Swój udział zgłosiło pięć olsztyńskich szkół, z których przybyło 17 najlepszych uczniów. Uczestnicy konkursu zmagali się z testem leksykalno – gramatycznym z elementami wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.

Oto zwycięzcy tegorocznej edycji:

I miejsce - Izabela Gromysz- SP nr 25
II miejsce – Alicja Steinlin – SP nr 2
III miejsce – Jan Butkiewicz- SP nr 2 i Maja Łaszczych – SP nr 25
IV miejsce –Kacper Olejniczak – SP nr 15
V miejsce – Gabriela Woltman – SP nr 34 i Aleksandra Horoszko – SP nr 25

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Organizatorzy:
M. Rozmierska
A. Wojtaszewska
wydawnictwo NOWA ERA


GALERIA ! ! !

*logo reklamujące konkurs MEINE DEUTSCHTOUR wykonała Sylwia Tkaczuk z klasy 7c


Podwórko NIVEA

Drodzy Państwo!

Dzielnie walczymy w głosowaniu na PODWÓRKO NIVEA 2018! Możemy zyskać doskonały plac zabaw dla Państwa dzieci całkowicie za darmo! Wystarczy jedynie założyć konto na podlinkowanej stronie i głosować raz dziennie na naszą szkołę! (należy kliknąć "głosuj", potwierdzić, że nie jest się robotem i jeszcze raz kliknąć "głosuj"). Pokażmy jedność i zróbmy coś dla dzieci!


KLIKNIJ TUTAJ ! ! ! , ABY ZAGŁOSOWAĆ .

GŁOSUJMY!!!!!!!


Gorączka złota - podsumowanie

Dziękujemy serdecznie wszystkim Klasom wraz z Wychowawcami, które wzięły udział w tegorocznej akcji „Gorączka Złota”. W sumie uzbieraliśmy prawie 3000zł! Podczas apelów podsumowujących zostaną wręczone dyplomy oraz słodkie upominki (cukierki) dla zwycięzców w poszczególnych pionach klas. W przyszłym roku ponownie weźmiemy udział w „Gorączce Złota – zatem zachęcamy do zbierania „groszówek” już od dziś!

Dokładne posumowanie kwot zebranych w klasach TUTAJ ! ! !

Opiekunowie Szkolnego Koła PCK
Anna Grott i Agnieszka RudzianiecMALEWSKI CUP - wyniki

W rocznicę zakończenia drugiej wojny światowej w Europie w Szkole Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego odbył się międzyszkolny turniej piłki nożnej - Malewski Cup Victory Day. Chcieliśmy również upamiętnić postać naszego Patrona, który tuż po zakończeniu największego konfliktu w historii, prężnie działał na rzecz Polaków zamieszkujących Warmię.
Oprócz zawodników reprezentujących naszą szkołę w zawodach wzięli udział piłkarze z SP3, SP7, SP18, SP29. Przy pełnym słońcu rozegrano wiele wyrównanych spotkań. Malewski Cup Victory Day zakończyło się triumfem SP34 (jako jedynej drużyny bez porażki). Drugie miejsce zajęli reprezentanci SP18, zaś na najniższym stopniu podium stanęli gracze z SP29. Pozostałym uczestnikom wręczono pamiątkowe medale! Wszystkim graczom gratulujemy stworzenia fantastycznego widowiska! Już w przyszłym roku zapraszamy na kolejną edycję!

Rywalizację uświetnił występ artystyczny dziewczyn z zespołu Dj. Tybor Dance!

Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się na naszym Facebook'u! Zapraszamy do oglądania zdjęć!

Nagrody, oprawę (baner reklamowy) oraz poczęstunek dla uczestników ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego za co serdecznie dziękujemy!

Organizatorzy:
Radosław Batożyński
Daniel TyborowskiMALEWSKI CUP

W rocznicę zakończenia największego światowego konfliktu, 08.05.2018 roku, na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie odbędzie się szkolny turniej piłkarski. Zagrają w nim reprezentacje sześciu szkół z naszego miasta. Rywalizację rozpoczynamy od godziny 10:00!

Ideą Malewski Cup Victory Day jest utrwalenie pamięci o Dniu Zwycięstwa, a co za tym idzie, podpisaniu aktu bezwarunkowej kapitulacji przez III Rzeszę. Tym przedsięwzięciem chcemy, aby młode pokolenia pamiętały o tym, że jedną z najważniejszych wartości we współczesnym świecie jest pokój. Pragniemy osiągnąć ten cel poprzez zabawę i atmosferę zdrowej i pozytywnie pojętej rywalizacji. Chcemy również przypomnieć wielki wkład Patrona naszej placówki, Józefa Malewskiego, w powojenną rzeczywistość Jarot.

Nagrody dla wszystkich uczestników Malewski Cup Victory Day ufunduje Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie.

Organizatorzy:
Radosław Batożyński
Daniel Tyborowski


ROZŚPIEWANA SZKOŁA

Dnia 24 marca 2018 roku odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki "Piosenka na dobre i na złe” dla uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 34 im. J.Malewskiego w Olsztynie, natomiast współorganizatorzy to: Samorządowa Rada Osiedla Jaroty oraz ODK SM „Jaroty” w Olsztynie.

Sponsorzy festiwalu piosenki to : Firma Budowlana SEWIL z Olsztyn, Carrefour Polska, Firma budowlana Multidom, SpóŁdzielcza Rada Osiedla Jaroty , Firma Reklamowa STUDIO R, DJ Arkadiusz Borawski.
Wielkie wsparcie w organizacji tego wydarzenia artystycznego otrzymaliśmy od Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe z Olsztyna i Olsztynka.

Statuetki dla laureatów III Powiatowego Konkursu Piosenki „Piosenka na dobre i na złe” ufundowała Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 34 im. J. Malewskiego w Olsztynie, Samorządowa Rada Osiedla Jaroty oraz Spółdzielcza Rada Osiedla Jaroty.
Łącznie zgłoszonych do konkursu było 90 uczestników. [ więcej . . .]

GALERIA ! ! !


DNI OTWARTEPlan lekcji

Ostateczna wersja planu lekcji obowiązująca od dnia 19.02.2018r. dostępna pod tym linkiem.

KLIK ! ! !DNI OTWARTE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
NA DZIEŃ OTWARTY


w Szkole Podstawowej nr 34
im. J. Malewskiego w Olsztynie -
startujemy
1 marca o godzinie 17.30


UWAGA ! WAŻNE !

Szanowni Państwo,
W związku z tym, iż od 01 lutego 2018 r. nastąpi zmiana banku, obsługującego Gminę Olsztyn oraz jej jednostki organizacyjne, nowym bankiem został: PKO BP SA (Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna), prosimy o nie przelewanie pieniędzy za obiady w miesiącu styczniu 2018 r. - za miesiąc luty 2018 r.
Numer rachunku zostanie podany 01.02.2018 roku na stronie internetowej szkoły, od tego terminu będzie można dokonywać wpłat przelewem za obiady za miesiąc luty 2018 rok.POMAGAMY PATRYCJI


22 grudnia 2017r. puszki z funduszami zebranymi na rehabilitację Patrycji Żebrowskiej zostały komisyjnie otwarte, a pieniądze przeliczone. Końcowa kwota zbiórki to 3.775,10 zł. Oprócz tego, w ramach naszej akcji, pieniądze wpłynęły też z indywidualnych wpłat na konto i sms-ów dla Patrycji.

Jeszcze raz wielkie DZIĘKI za każdą kupioną cegiełkę, każdą wpłatę i sms!

Zespół do spraw promocji i rozwoju szkoły

GELERIA ! ! !UWAGA !!!

UWAGA!!!!
WAŻNY KOMUNIKAT


Po podjęciu decyzji przez Urząd Miasta, że od 1 stycznia 2018 roku
dochody jak i wydatki za obiady będą ujmowane w budżecie miast -
Informujemy, że wpłaty na obiady od miesiąca stycznia 2018 należy wpłacać na
nowe konto:

71 1030 1218 0000 0000 9040 6027

Wpłaty na obiady za styczeń - tylko w miesiącu styczniu 2018 roku.

Wpłaty dokonane w grudniu
Będą zwracane na Państwa konto.Ach! Co za noc!Dzień Pluszowego Misia

FINAŁ AKCJI Z OKAZJI DNIA PLUSZOWEGO MISIA

Mnóstwo mięciutkich pluszaków i kreatywnych zabawek, góra puzzli, gier, kolorowanek, łamigłówek, książek i artykułów papierniczych (kredki, mazaki, farby, bloki, ołówki ) – to wszystko zebraliśmy
dzięki Waszym dobrym serduszkom! Już wkrótce podarunki trafią do dzieci z oddziałów onkologicznych kilku szpitali powiatowych.

Wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

Szczególne podziękowania należą się wychowawcom, którzy przypominali o zbiórce i zachęcali swoich uczniów i rodziców do wzięcia udziału w akcji. DZIĘKUJEMY!

GALERIA

Zespół do spraw promocji i rozwoju szkołyUbezpieczenie NNW


 • ulotka Gothaer
 • NNW Oświata OWU
 • NNW Oświata opis zakresu rok szkolny 2017-2018 ze wskazaniem zmian
 • NNW Oświata zgłoszenie szkody - sposoby
 • NNW Oświata zgłoszenie szkody - WNIOSEK

 • Ubezpieczenie NNW na rok skzolny 2017/2018 zawarto z towarzystwem ubezpieczeniowym Gothaer
  Składka wynosi:

 • Wariant I: 37 zł (za pierwsze dziecko); 19 zł (za każde kolejne w SP34)
 • Wariant II: (rozszerzony o uprawianie sportu) – 56 zł (za pierwsze dziecko); 28 zł (za każde kolejne w SP34)


 • Informacje i OWU na stronie ubezpieczyciela (link: GOTHAER)
  Składki zbierane będą na zebraniach z rodzicami 20/21.09.2017 r.


  UWAGA rodzice klas VII

  W związku ze zmniejszeniem ilości oddziałów klas IV i VII , w roku szkolnym 2017/2018 wszystkie zajęcia edukacyjne realizowane będą w budynku Szkoły Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie przy ulicy Herdera 3. Rezygnujemy zatem z przeniesienia części klas VII do budynku po Gimnazjum nr 13.

  Dyrektor Szkoły: Marek Wąsik  Klasy IV

  Klasy IV w 2017 / 2018 roku szkolnym:
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F • Więcej...
  image1