REKRUTACJA

Zgłoszenia do klasy I dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły oraz biorących udział w postępowaniu rekrutacyjnym na wolne miejsca
ZAPROSZENIEWpłaty za obiady - MARZEC

Koszt obiadów w miesiącu MARZEC 2019 wynosi: (21 dni x 3,60zł) 75,60 zł. Odpłatność za posiłki w stołówce szkolnej za miesiąc MARZEC wnosi się:


Wpłat na konto szkoły należy dokonywać nie później niż do dnia 04.03.2019 roku, prosimy o dokonywanie wpłat w wyznaczonym terminie. Opłaty abonamentu przelewem dokonać można wyłącznie za pełen miesiąc. Datą wpłaty jest data wpływu na rachunek szkoły – należy pamiętać, że banki nie dokonują operacji na kontach w soboty i niedziele.
Odbiór bonów obiadowych tylko za potwierdzeniem wpłaty.

Nr konta 57 1020 3541 0000 5602 0291 6039 PKO BP

W tytule należy podać:
- miesiąc i rok, na który są wykupione obiady
- imię i nazwisko dziecka
- klasa, do której uczęszcza dziecko

Np.: "Opłata za obiady za marzec 2019 r., Tomasz Malikowski, kl. IV C."

W przypadku wpłaty za więcej niż jedno dziecko w tytule należy podać dane dla każdego dziecko z osobna.

w godzinach od 6:30 do 13:00.

"WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA"

O tym, w jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka, dowiedzieli się uczniowie kl. I-III, biorący udział w V edycji projektu "Wszystkie Kolory Świata". Jednym z zadań projektu było uszycie szczcianych laleczek i ich sprzedaż, by zebrać fundusze na szczepionki ratujące życie dzieciom na świecie, w miejscach dotkniętych biedą i głodem, działaniami wojennymi, czy kataklizmami. Ponieważ zadanie było dość trudne dla MAŁYCH ARTYSTÓW, uszycia "szmacianek" podjęły się MAMY, BABCIE i CIOCIE. Uczniowie, nauczycielki i pracownicy niepedagogiczni - postanowili podarować na ten cel swoje, otwarte na potrzeby innych, wrażliwe serca, talenty i datki pieniężne. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu :) Wykonane prace zostaną zaprezentowane ma wystawie w budynku "B" w dn. 21-23.02.2019 r. oraz w GALERII ZDJĘĆ

GALERIA ! ! !

Plan lekcji

Ostateczna wersja planu lekcji obowiązująca od dnia 18.02.2019 dostępna pod linkiem.

> > > PLAN < < <

SZKOŁA DLA RODZICÓW


27 FINAŁ WOŚP

Podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 34 w Olsztynie zebrano 10 173,83 zł, 6 euro i 100 pensów. Pieniądze te udało się zebrać dzięki pomocy i wsparciu Rady Rodziców przy SP34 oraz rodzicom i uczniom SP 34. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów SP 34 występujących na scenie przygotowanych przez Panią Małgorzatę Szmit, Annę Czarnecką i Aleksandrę Branicką, zespołowi rockowemu z ZSO1 w Olsztynie pod przewodnictwem Anny Przegrockiej oraz grupom tanecznym z Klubu Tańca Sportowego Fokus i Centrum Tańca Wasilewska – Felska. Jak zwykle nie zawiedli również inni pracownicy szkoły. Panie kucharki przygotowały przepyszną zupę grochową, która cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród uczestniczących w imprezie. Z pewnością zebrana kwota byłaby znacznie mniej okazała bez wsparcia olsztyńskich osobistości, firm oraz organizacji. W tym wspaniałym dniu Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Naszej Szkole wsparli: Joanna Jędrzejczyk, Akademia Nauki (Ratuszowa 3), Bartbo, Sniper, Fabryka Przygód, Warmiolandia, Cosinus, Foto expres, Part up, Wypożyczalnia sprzętu rozrywkowego „Imprezowo”, Agrovis, Bank Żywności, Oxfor Academy, Polski Czerwony Krzyż, Tai Chi Olsztyn, Rugby Team, UKS Hajduczek, Eranova, Olsztyński Teatr Lalek, Pizza New York, firma ubezpieczeniowa Compensa, firma Michelin, klub KG GYM oraz klub Fitneska. Pomogły również olsztyńskie salony fryzjerskie oraz kosmetyczne: Pasja Ani, salon Izabela Gadomska Renowacja, Primavera, Niebieskie Migdały, Fryzjernia, Hair Studio Abramczyk, Salon u Dziewczyn Agnieszka Kiełkowska Iwona Cycen, Salon Ksmentyczny Monika Molęda, Salon Fryzjerski Kacper, DepilConcept oraz salon fryzjerski Aldony Zaciek. Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia już w przyszłym roku!

GALERIA ! ! !

FINAŁ WOŚP 2019

12 stycznia gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Przypominamy, że startujemy już w sobotę (12.01.) o godzinie 10.00 (kończymy o godz.14.00). Naszym celem jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebranymi podczas akcji funduszami, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do specjalistycznych szpitali dziecięcych. W programie wiele atrakcji: fotobudka, salon zabaw dla dzieci, salon gier play station i planszówek, koncertów, występów, zabaw z animatorami, tańców. Będzie też m.in.: grochówka, dużo słodkości w tym fontanna czekoladowa oraz pyszna kawa i herbata. Tradycyjnie zapraszamy na licytacje. Do zdobycia liczne vouchery do salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych, na siłownię, bilety do kina, teatru, wejściówki do salonów zabaw i parków rozrywki ( m.in. Bartbo, Snajper, Fabryka Przygód, Mądre klocki, Warmiolandia), tort bezowy, talon na urodziny z eksperymentami w Akademii Nauk , semestralny kurs LeGo WeDo 2.0, kalendarze, koszulki i plakaty z popisami sportowców (m.in. Joanny Jędrzejczyk, Tomasza Zahorskiego, piłkarzy Stomilu Olsztyn), książka Bartka Kwietnia (Masterchefa) z autografem autora, piłki nożne z mistrzostw świata 2018 firmy Addidas, biżuteria, rękodzieła, vouchery do wypożyczalni strojów, obrazy naszych uczniów oraz obraz pani Zimnickiej-Prabuckiej i mnóstwo innych ciekawych gadżetów. Licytacje obywać się będą w sali gimnastycznej o równych godzinach: 11.00, 12.00 i 13.00. Zapraszamy Państwa z całymi rodzinami do wspólnej zabawy i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.WOŚP 2019

12 stycznia 2019 roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, organizujemy tego dnia w godzinach 10.00-14.00 imprezę w naszej szkole. W programie wiele atrakcji, m.in.: koncerty muzyczne, pokazy taneczne, zmagania i pokazy sportowe, pchli targ, pokaz i nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, koło fortuny, kiermasz ciast, sala zabaw dla najmłodszych, salon piękności, fotobudka. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w różnych animacjach i zabawach. Nieco starsi posilą się pyszną kawą, ciastem lub słodkościami z fontanny czekoladowej w naszej kawiarence. Nieodłącznym elementem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są licytacje. Mamy dla Państwa do wylicytowania ciekawe gadżety, vouchery, wejściówki. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w styczniowej imprezie. Przyjdźcie z całymi rodzinami, weźcie ze sobą sąsiadów i przyjaciół.KOLĘDOWAĆ MAŁEMU...

17.12.2018 r:Mikołajki już za nami, to znaczy, że niedługo Święta! Czas oczekiwania pomału dobiega końca. Już za kilka dni zasiądziemy do uroczystej Wigilii i otuleni blaskiem choinkowych lampek będziemy się cieszyć z nadejścia kolejnych, magicznych Świąt Bożego Narodzenia. Tydzień przed świętami, ten niezwykły klimat polskiej tradycji przybliżyli uczniom kl. IV – VIII chór dziecięco-młodzieżowy „Our Music” i zespół „Maryjne Słowiki” w koncercie kolęd i pastorałek. Rozśpiewane dzieci i młodzież działają przy Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie. Członkami zespołów są także uczniowie naszej szkoły.

GALERIA ! ! !

Jubileusz 25-lecia Naszej Szkoły

W piątek 26 października 2018 roku uroczyście obchodziliśmy 25-lecie istnienia naszej szkoły. Ten wyjątkowy jubileusz zgromadził w naszych murach wielu gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, Przewodnicząca Rady Miasta Halina Ciunel, ks. kan. Romuald Zapadka, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz Wydziału Edukacji Miasta Olsztyna. Wśród naszych gości byli też radni miejscy, reprezentanci Spółdzielni Mieszkaniowej Jaroty, dyrektorzy olsztyńskich szkół i przedszkoli oraz dyrekcja i bardzo liczne grono rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników administracji naszej szkoły. Na początek - mocny akcent – spektakl po tytułem „Dzień z życia szkoły” w reżyserii i na postawie scenariusza napisanego przez absolwenta SP34 - Mateusza Mirczyńskiego. Widzowie mogli podziwiać grę aktorską uczniów, nauczycieli, absolwentów (Tomasza Cellera i Mateusza Mirczyńskiego) oraz dyrektora szkoły – Marka Wąsika, który był odtwórcą głównej roli. Salwy śmiechu, które co chwilę wybuchały i gromkie brawa to najlepsza recenzja przedstawienia. Nasza szkoła to prawdziwa kuźnia talentów, o czym mogliśmy się przekonać, oglądając występy uczniów. Popisy wokalne laureatów konkursów muzycznych oraz występ taneczny uczniów klasy II b zachwyciły publiczność. Podziwialiśmy też Bartka Kwietnia z klasy VII c, zwycięzcę tegorocznej edycji MasterChef Junior oraz naszą absolwentkę Izabellę Krzan – prezenterkę telewizyjną, modelkę, Miss Polonię 2016. Część oficjalna to przemówienia zaproszonych gości, w których wybrzmiało wiele życzeń i ciepłych słów z okazji jubileuszu szkoły. Były też prezenty dla naszej zacnej 25-latki złożone na ręce pana dyrektora. Goście wpisywali się również do Księgi Pamiątkowej wyłożonej w holu szkoły. Mieli też okazję wziąć udział w turnieju „Koło fortuny” prowadzonym przez panią Anię Wziątek. By zdobyć fant, trzeba było udzielić poprawnej odpowiedzi. Goście musieli wykazać się np. znajomością nazwiska dyrektora naszej szkoły oraz roku założenia placówki. Warto dodać, że każdy uczestniczący w tym wyjątkowym dla szkoły dniu otrzymał pamiątkowy długopis oraz folder ufundowane przez Radę Rodziców działającej przy naszej szkole. Słodkim akcentem kończącym uroczystość był wspaniały jubileuszowy tort – dzieło naszych pań kucharek. Jeszcze tylko kuluarowe rozmowy, wspomnienia przy smakowitym poczęstunku i …czas myśleć kolejnym jubileuszu

GALERIA ! ! !


Drodzy Absolwenci


Zapraszamy serdecznie Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 34 im. J. Malewskiego w Olsztynie
na Jubileusz 25 - lecia Naszej Placówki

W programie: część artystyczna, część oficjalna i poczęstunek

Ogłoszenie !

Szanowni Rodzice! Informujemy, że w dniu 12 października odbędzie się uroczyste pasowanie klas pierwszych na ucznia oraz akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W związku z tym lekcje odbywać się będą w systemie skróconym (30 minut). Trwają do 13.45. Obiady wydawane będą od godziny 10.20 do 12.05(długie przerwy).Stołówka czynna do 13.30. Istnieje możliwość pobytu dzieci w świetlicy szkolnej, która czynna jest do 17.00. Akademia rozpocznie się o godzinie 14.00 w sali gimnastycznej. Biorą w niej udział tylko wytypowani uczniowie z każdej klasy w stroju galowym.

Informujemy również, że dnia 26 października 2018r w szkole odbędzie się uroczystość z okazji 25-lecia szkoły. Zajęcia w tym dniu są odwołane, ale odbywać się będą zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w świetlicy szkolnej czynnej od 6.30 do 17.00. Przedstawicieli klas uczestniczących w uroczystości obowiązuje strój galowy.

Dziękujemy.

Marek Wąsik

Plan lekcji

Nowy plan obowiązujacy od poniedziałku 08.10.2018 już dostępny na stronie !!!

> > > PLAN < < <

Zebrania

W pliku PDF dostepne są terminy zebrań oraz przydział sal na zebrania. > > > KLIK < < <

Rozpoczęcie roku szkolnego

Spotkanie z rodzicamiimage1