DNI OTWARTEPlan lekcji

Ostateczna wersja planu lekcji obowiązująca od dnia 19.02.2018r. dostępna pod tym linkiem.

KLIK ! ! !DNI OTWARTE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
NA DZIEŃ OTWARTY


w Szkole Podstawowej nr 34
im. J. Malewskiego w Olsztynie -
startujemy
1 marca o godzinie 17.30


Terminy wpłat za obiady

UWAGA ! nowy numer konta !

Koszt obiadów w miesiącu LUTY 2018 wynosi: 64,80 zł Odpłatność za posiłki w stołówce szkolnej za miesiąc LUTY wnosi się:

 • Na konto szkoły:

 • Wpłat na konto szkoły należy dokonywać nie później niż do dnia 05 LUTEGO 2018 roku, prosimy o dokonywanie wpłat w wyznaczonym terminie. Opłaty abonamentu przelewem dokonać można wyłącznie za pełen miesiąc. Datą wpłaty jest data wpływu na rachunek szkoły – należy pamiętać, że banki nie dokonują operacji na kontach w soboty i niedziele.

  Nr konta 57 1020 3541 0000 5602 0291 6039 PKO BP

  W tytule należy podać:
  - miesiąc i rok, na który są wykupione obiady
  - imię i nazwisko dziecka
  - klasa, do której uczęszcza dziecko

  Np.: "Opłata za obiady za Wrzesień 2017 r., Tomasz Malikowski, kl. IV C."

  W przypadku wpłaty za więcej niż jedno dziecko w tytule należy podać dane dla każdego dziecko z osobna.

 • U Intendenta

 • - W dniach 01.02 , 02.02 , 05.02 , 06.02.2018r.
  w godzinach od 6:30 do 13:00.

  UCZNIOWIE SP-32 DOKONUJĄ WPŁAT W SWOJEJ SZKOLE WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ. WPŁATY NA KONTO SP-34 BĘDĄ ZWRACANE !!!

  UWAGA ! WAŻNE !

  Szanowni Państwo,
  W związku z tym, iż od 01 lutego 2018 r. nastąpi zmiana banku, obsługującego Gminę Olsztyn oraz jej jednostki organizacyjne, nowym bankiem został: PKO BP SA (Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna), prosimy o nie przelewanie pieniędzy za obiady w miesiącu styczniu 2018 r. - za miesiąc luty 2018 r.
  Numer rachunku zostanie podany 01.02.2018 roku na stronie internetowej szkoły, od tego terminu będzie można dokonywać wpłat przelewem za obiady za miesiąc luty 2018 rok.  POMAGAMY PATRYCJI


  22 grudnia 2017r. puszki z funduszami zebranymi na rehabilitację Patrycji Żebrowskiej zostały komisyjnie otwarte, a pieniądze przeliczone. Końcowa kwota zbiórki to 3.775,10 zł. Oprócz tego, w ramach naszej akcji, pieniądze wpłynęły też z indywidualnych wpłat na konto i sms-ów dla Patrycji.

  Jeszcze raz wielkie DZIĘKI za każdą kupioną cegiełkę, każdą wpłatę i sms!

  Zespół do spraw promocji i rozwoju szkoły

  GELERIA ! ! !  UWAGA !!!

  UWAGA!!!!
  WAŻNY KOMUNIKAT


  Po podjęciu decyzji przez Urząd Miasta, że od 1 stycznia 2018 roku
  dochody jak i wydatki za obiady będą ujmowane w budżecie miast -
  Informujemy, że wpłaty na obiady od miesiąca stycznia 2018 należy wpłacać na
  nowe konto:

  71 1030 1218 0000 0000 9040 6027

  Wpłaty na obiady za styczeń - tylko w miesiącu styczniu 2018 roku.

  Wpłaty dokonane w grudniu
  Będą zwracane na Państwa konto.  Ach! Co za noc!  Terminy wpłat za obiady

  Koszt obiadów w miesiącu GRUDNIU 2017 wynosi: 16 dni x 3,60 zł = 57,60 zł Odpłatność za posiłki w stołówce szkolnej za miesiąc GRUDZIEŃ wnosi się:

 • Na konto szkoły:

 • Wpłat na konto szkoły należy dokonywać nie później niż do dnia 01 GRUDNIA 2017 roku, prosimy o dokonywanie wpłat w wyznaczonym terminie. Opłaty abonamentu przelewem dokonać można wyłącznie za pełen miesiąc. Datą wpłaty jest data wpływu na rachunek szkoły – należy pamiętać, że banki nie dokonują operacji na kontach w soboty i niedziele.

  Nr konta 49 1030 1218 0000 0000 9040 6035 Bank Citi Handlowy

  W tytule należy podać:
  - miesiąc i rok, na który są wykupione obiady
  - imię i nazwisko dziecka
  - klasa, do której uczęszcza dziecko

  Np.: "Opłata za obiady za Wrzesień 2017 r., Tomasz Malikowski, kl. IV C."

  W przypadku wpłaty za więcej niż jedno dziecko w tytule należy podać dane dla każdego dziecko z osobna.

 • U Intendenta

 • - W dniach 28.11. - 30.11.2017 , 01.12.2017 oraz 04.12.2017.
  w godzinach od 6:30 do 13:00.

  UCZNIOWIE SP-32 DOKONUJĄ WPŁAT W SWOJEJ SZKOLE WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ. WPŁATY NA KONTO SP-34 BĘDĄ ZWRACANE !!!

  Dzień Pluszowego Misia

  FINAŁ AKCJI Z OKAZJI DNIA PLUSZOWEGO MISIA

  Mnóstwo mięciutkich pluszaków i kreatywnych zabawek, góra puzzli, gier, kolorowanek, łamigłówek, książek i artykułów papierniczych (kredki, mazaki, farby, bloki, ołówki ) – to wszystko zebraliśmy
  dzięki Waszym dobrym serduszkom! Już wkrótce podarunki trafią do dzieci z oddziałów onkologicznych kilku szpitali powiatowych.

  Wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY!

  Szczególne podziękowania należą się wychowawcom, którzy przypominali o zbiórce i zachęcali swoich uczniów i rodziców do wzięcia udziału w akcji. DZIĘKUJEMY!

  GALERIA

  Zespół do spraw promocji i rozwoju szkoły  Terminy wpłat za obiady

  Koszt obiadów w miesiącu LISTOPADZIE 2017 wynosi: 21 dni x 3,60 zł = 75,60 zł Odpłatność za posiłki w stołówce szkolnej za miesiąc LISTOPAD wnosi się:

 • Na konto szkoły:

 • Wpłat na konto szkoły należy dokonywać nie później niż do dnia 01 LISTOPADA 2017 roku, prosimy o dokonywanie wpłat w wyznaczonym terminie. Opłaty abonamentu przelewem dokonać można wyłącznie za pełen miesiąc. Datą wpłaty jest data wpływu na rachunek szkoły – należy pamiętać, że banki nie dokonują operacji na kontach w soboty i niedziele.

  Nr konta 49 1030 1218 0000 0000 9040 6035 Bank Citi Handlowy

  W tytule należy podać:
  - miesiąc i rok, na który są wykupione obiady
  - imię i nazwisko dziecka
  - klasa, do której uczęszcza dziecko

  Np.: "Opłata za obiady za Wrzesień 2017 r., Tomasz Malikowski, kl. IV C."

  W przypadku wpłaty za więcej niż jedno dziecko w tytule należy podać dane dla każdego dziecko z osobna.

 • U Intendenta

 • - W dniach 26.10. - 31.10.2017 oraz 02.11 - 03.11.2017r.
  w godzinach od 6:30 do 13:00.

  UCZNIOWIE SP-32 DOKONUJĄ WPŁAT W SWOJEJ SZKOLE WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ. WPŁATY NA KONTO SP-34 BĘDĄ ZWRACANE !!!

  Ubezpieczenie NNW


 • ulotka Gothaer
 • NNW Oświata OWU
 • NNW Oświata opis zakresu rok szkolny 2017-2018 ze wskazaniem zmian
 • NNW Oświata zgłoszenie szkody - sposoby
 • NNW Oświata zgłoszenie szkody - WNIOSEK

 • Ubezpieczenie NNW na rok skzolny 2017/2018 zawarto z towarzystwem ubezpieczeniowym Gothaer
  Składka wynosi:

 • Wariant I: 37 zł (za pierwsze dziecko); 19 zł (za każde kolejne w SP34)
 • Wariant II: (rozszerzony o uprawianie sportu) – 56 zł (za pierwsze dziecko); 28 zł (za każde kolejne w SP34)


 • Informacje i OWU na stronie ubezpieczyciela (link: GOTHAER)
  Składki zbierane będą na zebraniach z rodzicami 20/21.09.2017 r.


  UWAGA rodzice klas VII

  W związku ze zmniejszeniem ilości oddziałów klas IV i VII , w roku szkolnym 2017/2018 wszystkie zajęcia edukacyjne realizowane będą w budynku Szkoły Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie przy ulicy Herdera 3. Rezygnujemy zatem z przeniesienia części klas VII do budynku po Gimnazjum nr 13.

  Dyrektor Szkoły: Marek Wąsik  Klasy IV

  Klasy IV w 2017 / 2018 roku szkolnym:
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F


 • Rozpoczęcie roku szkolnego  Gorączka Złota 2017

  PODSUMOWANIE AKCJI ORGANIZOWANEJ
  POD PATRONATEM PCK
  ” GORĄCZKA ZŁOTA 2017”

  Dziękujemy serdecznie wszystkim klasom wraz z Wychowawcami, które wzięły udział w tegorocznej akcji „Gorączka Złota”. W sumie uzbieraliśmy ponad 3000zł! Podczas apeli podsumowujących zostaną wręczone dyplomy oraz słodkie upominki (cukierki) dla zwycięzców w poszczególnych pionach klas. W przyszłym roku ponownie weźmiemy udział w „Gorączce Złota – zatem zachęcamy do zbierania „groszówek” już od dziś!


  [ więcej . . .]

  Opiekunowie Szkolnego Koła PCK
  Anna Grott i Agnieszka Rudzianiec  Dzień Marzeń  Rozśpiewana szkoła

  Dnia 25 marca 2017r odbył się w naszej szkole II Powiatowy Konkursu Piosenki "Piosenka na dobre i na złe” . Jury w składzie p. Ewa Zuba, p. Urszula Borejszo, p. Dominik Jastrzębski po przesłuchaniu 28 solistów w dwóch kategoriach wiekowych przyznało następujące nagrody: [ więcej . . . ]  GALERIA  Jesteśmy Mistrzami Olsztyna

  Kolejny raz nasi piłkarze udowodnili kto rozdaje pilkarskie karty w miescie. Po długiej grupowej rundzie eliminacyjnej gdzie pokonaliśmy SP 30 , SP 25 , SP 2 staneliśmy do ciężkiego półfinału z SP29 gdzie wygraliśmy 2:1 . W finale kropke nad i postawiliśmy w meczu z SP3 wynikiem 5:0. Mistrzami Olsztyna zostali: Chojnowski, Lejk, Suchto, Niedbała, Baniewski, Pryk, Obudziński, Jakubisiak, Piwowski, Maicher, Adamowicz,Lewandowski, Skowronek. Wszyscy zasłużyli na wyróżnienie i uznanie. Brawo!!!!! tak dalej. To nie jest Nasze ostatnie słowo w tym sezonie.........Gratulacje!  GALERIA  Dzień Świętego Patryka


  Dni otwarte  Marzenie Klaudii spełnione

  Dzisiejszy dzień był wspaniały. Spełniło się marzenie Klaudii. Klaudia ma jedenaście lat i wymarzyła sobie laptopa, ale nie takiego zwykłego, miał on być w kolorze miętowym. Udało się!!! Wraz z Fundacją Mam Marzenie społeczność SP 34 w Olsztynie spełniła kolejne marzenie. Klaudia ogromnie się ucieszyła z prezentu, który z pewnością umili jej czas spędzany na oddziale i pozwoli naszej marzycielce zapomnieć choć na chwilę o chorobie. Klaudia wraz z mamą prosiła, aby wszystkim podziękować i obiecała zaglądać na naszą stronę internetową, aby śledzić co u nas ciekawego.

  GALERIA  Uśmiech Natalki - bezcenne.

  Udało się!!! Wczoraj (20.12.2016r.) późnym wieczorem wraz z panią Marzena Górską-Zwolińską z Fundacji Mam Marzenie oraz kamerą TVP Olsztyn odwiedziłyśmy Natalkę, aby wręczyć jej upragniony tablet i mnóstwo gadżetów związanych z bajką „Kraina Lodu”. Najważniejszym momentem spotkania był uśmiech na twarzy naszej Marzycielki, który pojawił się podczas wspólnych rozmów i zabaw. Dzięki nam wszystkim marzenie się spełniło, a Natalka jest bardzo szczęśliwą dziewczynką.


  Anna Końpa, Elżbieta Białczak-Jankowska


  GALERIA  Spełniamy marzenie - Dziękujemy

  Wtorkowy wieczór 13 grudnia 2016 roku był w naszej szkole bajkowy i pełen marzeń. Działy się rzeczy magiczne i niezwykłe – na charytatywnym kiermaszu świątecznym, dzięki Państwa hojności, udało nam się zebrać 7036, 70 zł. Hura! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem naszego wspólnego sukcesu.

  Teraz czas na spełnienie marzenia Natalki. Świąteczna magia trwa jednak nadal. Dzięki tak ogromnej sumie uszczęśliwimy jeszcze inne dzieci . Ale o tym w następnym artykule.

  Warto dodać, iż nasza inicjatywa ma na celu zwrócenie uwagi na los dzieci z chorobami zagrażającymi ich życiu. Ważne jest, by pomagać w spełnianiu marzeń mniejszych, ale nie mniej ważnych, bo dających dzieciom i ich rodzinom chwile ogromnej radości oraz siłę do walki o zdrowie. Cieszymy się, że poprzez takie akcje uczymy wrażliwości i otwartości na drugiego człowieka i pamiętajmy, że dobro zawsze do nas wraca.


  GALERIA  Gratulacje !!!

  Miło mi poinformować, że nasza uczennica klasy VI i Natalia Zdanowicz odebrała nominację do Akademii Żeglarstwa Regatowego Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego w klasie L’Equipe na rok 2017.
  Natalia Swoją przygodę z żeglarstwem oraz szkolenie w dwuosobowej klasie L’Equipe rozpoczęła w 2016 r. Nominacja do Kadry Narodowej po jednym sezonie pływania jest niewątpliwie jej ogromnym sukcesem.
  Dziewczynka z powodzeniem łączy obowiązki szkolne z trudami treningów. Klasa L’Equipe to trudna klasa, która wymaga wielu dni treningów na wodzie, zajęć teoretycznych na lądzie oraz ciągłej pracy nad rozwojem fizycznym.
  W sezonie 2016 Natalia uczestniczyła w 9 ogólnopolskich zawodach żeglarskich oraz w Mistrzostwach Europy w klasie L’Equipe, podczas których zajęła bardzo dobre lokaty:
  III miejsce w Regatach o Puchar Burmistrza Mrągowa w Mrągowie,
  IV miejsce w Regatach o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego w Krynicy Morskiej,
  III miejsce w XXI Pucharze Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska w Górkach Zachodnich w Gdańsku ,
  III miejsce w Pucharze Lata w Olsztynie,
  IV miejsce w Mistrzostwach Europy w Loano,
  IV miejsce w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w żeglarstwie – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Pucku,
  I miejsce w Puchar ze Prezesa Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Górkach Zachodnich w Gdańsku,
  II miejsce w klasyfikacji mieszanej II Memoriał dra Krzysztofa Zawalskiego w Górkach Zachodnich w Gdańsku,
  III miejsce w Nauticus Cup – Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego,
  I miejsce w Regatach Water Expo Sailing Cup.
  Gratulujemy Natalii i razem z Nią cieszymy się z Jej sukcesu !!!


  Pomoce naukowe

  Zakupione pomoce dydaktyczne częściowo zastąpiły zniszczone i popsute już przyrządy, głównie kompasy i lupy. Pomoce naukowe poprawią jakość i efektywność kształcenia w zakresie przedmiotu przyrody. Możliwość korzystania z pomocy uatrakcyjni zajęcia oraz przyczyni się do rozwoju zainteresowań uczniów tym przedmiotem.

 • wykaz pomocy naukowych do nauczania przyrody zakupionych z funduszu Rady Rodziców


 • Zespół nauczycieli przyrody pragnie podziękować Radzie Rodziców za zrozumienie i wsparcie finansowe.


  GALERIA  Marzycielka Natalia.G

  Natalia
  marzy o tablecie
  Społeczność Szkoły Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego wraz z Fundacją Mam Marzenie chcą spełnić marzenie Natalki.
  Wiek: 12 lat
  Kilka słów o marzycielu: Natalka to dziewczynka, która potrzebuje nieco czasu na oswojenie się z nowymi osobami w swoim otoczeniu. Nasza Marzycielka pochodzi z niewielkiej miejscowości, położonej w okolicy Szczytna, a do samego miasta przyjeżdża by realizować obowiązki uczennicy. Uczęszcza do placówki edukacyjnej przy ul. Pasymskiej. Na co dzień jest ogromną fanką Anny i Elzy, okazało się bowiem, że rozmowa o tych bohaterkach otworzyła o ośmieliła Natalkę. Marzycielka pochwaliła się swoim nowym zestawem szkolnym, który dosłownie w całości zawierał postaci z Krainy Lodu.

  Natalka mieszka na wsi, ale większość swojego czasu spędza w podróżując do szpitala i spędzając tam czas na dializach. Czas ten dłuży się jej okropnie, a taka wyprawa zajmuje cały dzień. Dlatego też marzenie Natalki wydaje się tak oczywiste: tablet!

  Marzenie: Natalka marzy o tablecie, który umiliłby jej trudy hospitalizacji. Zdecydowanie najchętniej na takim urządzeniu nasza Marzycielka będzie oglądała bajki, chociaż mama obiecała, że postara się wykorzystać go również do nauki i zaszczepiania kolejnych zainteresowań. Tablet dla Natalki z uwagi na wadę wzroku marzycielki powinien mieć dość dużą matrycę.  "Śladami Jana Pawła II w Olsztynie"

  Zapraszamay do uczestnictwa w grze terenowej "Śladami Jana Pawła II w Olsztynie",
  której organizatorami są Bogdan Wójtowicz i katecheci.

  >> REGULAMIN GRY <<


  Bieg o Puchar Nadleśniczego

  29 września 2016 roku klasa 1 a wzięła udział w akcji ekologicznej Bieg o Puchar Nadleśniczego na Polanie Kielarskiej. Wszyscy uczestnicy wyścigu dzielnie walczyli o trofeum, a na podium stanęła Gabrysia Sulowska, która zajęła 3 miejsce w kategorii dziewczynek klas 1-2. Organizatorzy projektu docenili jednak wysiłek i wolę walki tych, którzy nie dostali statuetek i każdy, kto brał udział w biegu, otrzymał medal wykonany z drewna. Jedną z większych atrakcji dnia było wypuszczenie na wolność myszołowa, który po leczeniu i rehabilitacji w Ośrodku Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych w Leśnictwie Dąbrówka odzyskał zdrowie i mógł powrócić już do swojego naturalnego środowiska. Poza rywalizacją emocji dostarczyło uczniom wykonywanie zadań przy stanowiskach kryjących wiele przyrodniczych ciekawostek. Po wykonaniu wszystkich zadań na uczestników czekały gorące kiełbaski, które na świeżym powietrzu i po dużej aktywności fizycznej i intelektualnej smakowały wyśmienicie.


  GALERIA

  Jak wydam mój pierwszy milion ?

  Uczniowie klasy 1 a wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Jak wydam mój pierwszy milion?” w ramach 14 OLSZTYŃSKICH DNI NAUKI I SZTUKI. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni dzieci i młodzieży, a także możliwość współzawodnictwa. Zachęcając do wykonania pracy plastycznej o tematyce ekonomicznej organizatorzy chcieli wzbudzić wśród uczestników chęć działania oraz zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych. Konkurencja była duża, a nasi uczniowie zdobyli 3 wyróżnienia: Patrycja Podlecka, Oliwka Pastuszak i Kazio Kulesza…Wyróżnionym gratulujemy…


  GALERIA

  14 Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki

  21 września 2016 roku klasa 1 a wybrała się na warsztaty „Kolorowy świat Maszy” w ramach 14 OLSZTYŃSKICH DNI NAUKI I SZTUKI. Spotkanie poświęcone było bohaterce kultowego serialu animowanego dla dzieci „Masza i Niedźwiedź”. Uczniowie poznali ulubione zabawy Maszy i usłyszeli kilka ciekawostek na temat powstania bajki. Następnie zwiedzili Bibliotekę Uniwersytecką i wybrali się na degustację pieczywa z Piekarni Tyrolskiej. Pełni wrażeń wrócili do szkoły z nadzieją, że za rok powrócą na kolejne Dni Nauki i Sztuki.


  GALERIA

  W krainie WARMIŃSKICH LEGEND

  20 września 2016 roku klasa 1 a oraz klasa 2 b wybrały się do Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie na spektakl z okazji 550 rocznicy przyłączenia Warmii do Polski, którego inicjatorem była Fundacja Otwarte Dłonie. Scenariusz oparty był na tradycyjnych baśniach i legendach warmińskich. Tradycja historyczna i ludowa widoczna była w sferze kostiumowej, stylizowanej na stroje z naszego regionu. Całości przedstawienia dopełniała muzyka złożona z utworów ilustracyjnych wykonywanych na żywo na instrumentach ludowych i etnicznych.


  GALERIA

  Integracja w 1a

  30 sierpnia 2016 roku do naszej szkoły, choć to jeszcze czas wakacji, zawitali przyszli uczniowie klasy 1 a. Spotkanie miało charakter integracyjny. „Uczniowie” bawili się w kole, poznawali swoje imiona i to co lubią robić, ćwiczyli na dużej sali gimnastycznej, malowali, ale co najważniejsze mieli okazję uczestniczyć w pierwszej lekcji edukacji wczesnoszkolnej. Wizyta była również okazją do zwiedzenia szkoły oraz do przełamania lęku przed pierwszym dzwonkiem


  GALERIA

  image1